11:52
четвер 01 жовтня 2020

Бізнес на равликах: черкащанка вирощує молюсків для продажу за кордон (ВІДЕО)

11:52 четвер 01 жовтня 2020

 

Справжню равликову ферму зі спеціальними полями і холодильниками облаштували неподалік Черкас у селі Благодатне. Її власники вже 7 років вирощують молюсків для продажу в Україні та за кордон, повідомляє “Суспільне”.

 

Зазначено, що спочатку равликами займалися батьки черкащанки Тетяни Яковенко. Пригадує, що перші равлики купили в українського фермера. Тоді пройшли всі етапи: від репродукції до вирощування, зауважила жінка.

 

За її словами, сезон вирощування розпочинають у березні.

 

Загалом на фермі збирали до 5 тонн молюсків. Зараз там живуть 2 види равликів – мюлер і максіма.

 

Як розповідає власниця ферми, равлики вибагливі до їжі. Поки вони виростуть, їхній раціон змінюють чотири рази. Серед улюблених страв – морква.

 

Наступний етап – відгодівля в обладнаних полях. Там засівають спеціальну траву. Умови намагаються створити максимально наближені до природних.

 

Зі слів Тетяни, равлики – делікатес. Родина постійно експериментує з приготуванням.

 

«Готуємо ескарго й філе равликів – це найніжніше м’ясо. Ми розробили 6 видів різного соусу. Крім того, солимо равликову ікру. Вона біла, її вважають найдорожчою в світі», – розповідає жінка.

 

 

До того ж, для равликів є спеціальний холодильник, коли вони перебувають у стані анабіозу – без видимих проявів життя. Частину залишають для наступного сезону, іншу – експортують.

 

У планах родини восени зібрати до 10 тонн равликів, а після карантину здійснювати продаж за кордон.