14:45
середа 09 грудня 2020

Ліга чемпіонів УЄФА: «Динамо» розгромно програло «Барселоні» і «Ювентусу»

14:45 середа 09 грудня 2020

Футболісти київського «Динамо» провели два поєдинки групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в яких "біло-сині" розгромно поступилися почергово іспанській «Барселоні» й італійському «Ювентусу».

Зокрема, матч «Динамо» - «Барселона» на НСК «Олімпійський» завершився з рахунком 0:4.

Авторами голів у цьому поєдинку стали Серджіно Дест (52 хвилина), Мартін Брейтуейт (57, 70, із пенальті) та Антуан Грізманн (90+2).

Своєю чергою в п'ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів футболісти київського «Динамо» в гостях поступилися переможцю італійської Серії А туринському «Ювентусу».

Зокрема, матч «Ювентус» - «Динамо» в Турині завершився з рахунком 3:0 на користь господарів арени «Ювентус Стедіум».

М'ячі в поєдинку забивали Федеріко К'єза, який відзначився на 21 хвилині, Кріштіану Роналду (57) і Альваро Мората (66).

Турнірне становище команд перед заключним туром : «Барселона» - 15 очок, «Ювентус» - 12, «Динамо» - 1, «Ференцварош» - 1.