14:55
середа 09 грудня 2020

«Шахтар» програв «Боруссії» і здобув другу перемогу над «Реалом» у Лізі чемпіонів УЄФА

14:55 середа 09 грудня 2020

Футболісти донецького «Шахтаря» провели поєдинки четвертого і п’ятого турів групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в яких «гірники» програли у Німеччині менхенгладбахській «Боруссії», однак перемогли мадридський «Реал» у Києві.

Зокрема, зустріч на «Боруссія-Парк» у Менхенгладбаху завершилася з рахунком 4:0 на користь «Боруссії».

М'ячі забили Ларс Штіндль, який реалізував пенальті на 17 хвилині, Ніко Ельведі (33), Брель Емболо (45+1) та Оскар Вендт (77).

Натомість уже в наступному своєму поєдинку в ЛЧ футболісти донецького «Шахтаря» вдруге в нинішньому сезоні переграли іспанський «Реал».

Зокрема, зустріч на НСК «Олімпійський» у Києві завершилася з рахунком 2:0 на користь «гірників».

М'ячі в цьому матчі забили Дентіньйо, який відзначився на 57 хвилині, та Манор Соломон (82).

Таким чином, "Шахтар" продовжує боротьбу за путівку до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Турнірне становище перед останнім туром групового раунду ЛЧ: «Боруссія» (М) - 8 очок, «Шахтар» - 7, «Реал» - 7, «Інтер» - 5.

У заключному, 6 турі групового етапу Ліги чемпіонів «Шахтар» 9 грудня в гостях зійдеться з «Інтером», а «Реал» прийматиме «Боруссію» (М).