16:06
середа 09 грудня 2020

Ліга Європи УЄФА: «Зоря» здобула 2 перемоги, здолавши АЕК і «Лестер»

16:06 середа 09 грудня 2020

Футболісти луганської «Зорі» після втрати будь-яких шансів на прохід у наступний раунд здобули 2 перемоги в груповому раунді Ліги Європи УЄФА: обіграли грецький АЕК і англійський «Лестер».

Зокрема, матч у Греції з місцевим АЕКом завершився перемогоб луганчан із рахунком 0:3.

У складі «Зорі» м’ячі забивали: Громов (61 хвилина), Кабаєв (71), Юрченко (86, із пенальті). АЕК із 49-ї хвилини грав у меншості після вилучення Євгена Шахова.

Також українські футболісти здобули перемогу і над англійським «Лестером» у матчі п'ятого туру групового етапу ЛЄ.

Поєдинок «Зоря» - «Лестер» на «Славутич-Арені» в Запоріжжі завершився з рахунком 1:0 на користь команди Віктора Скрипника.

Єдиний м'яч забив іранський форвард "Зорі" Аллахьяр Сайядманеш, який відзначився на 84-й хвилині.

Таким чином, за тур до завершення групової стадії «Зоря» втратила шанси пробитися у плей-офф Ліги Європи.

Турнірне становище перед заключним етапом групового раунду: «Лестер» - 10 очок, «Брага» - 10, «Зоря» - 6, АЕК - 3.

Свій єврокубковий сезон «Зоря» завершить 10 грудня виїзним поєдинком проти «Браги».