18:48
середа 18 листопада 2020

Скандал у «Черкаських Мавпах»: лідера команди вигнали через ставки на матчі, той усе заперечує

18:48 середа 18 листопада 2020

 

Баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» розірвав контракт із лідером команди Олександром Кобцем, звинувативши його в участі в тоталізаторі: робив ставки на результати матчів. Спортсмен же назвав інформацію клубу «брехнею».

 

Про це повідомила прес-служба клубу.

 

«Нам складно приймати це рішення, але воно є єдиним правильним поряд із бажанням дотримуватися принципів етики і чесної гри. Клуб вважає, що Олександр Кобець брав участь у спортивних тоталізаторах і маніпулював результатами матчів у нинішньому баскетбольному сезоні», - йдеться в заяві команди.

 

«Із урахуванням неприпустимості, аморальності та протизаконності подібних дій, клуб вважає, що продовжувати стосунки з цим баскетболістом неможливо. Клуб передає всю інформацію про дії Кобця в Комісію з правових відносин Федерації баскетболу України та ініціює розгляд цієї справи», - додали в «Мавпах».

 

Своєю чергою Кобець заперечує свої неспортивні та незаконні дії.

 

«Сам усе дізнався з новини. Це відверта брехня. Я тягнув команду на собі, коли нас було семеро. Я грав із температурою 38 і травмами, а мені приписують таке. Я навіть не знаю в чому причина. Директор кидає трубку і не може нічого пояснити. Каже, що у нього немає інформації. Планую зараз розбиратися з цією ситуацією. Я не можу уявити, чому вони пишуть це без будь-яких доказів», - заявив черкаський баскетболіст.

 

Відомо, що Олександр Кобець – лідер «Мавп» за результативністю в нинішньому сезоні з показником у 16,8 очка за гру.

 

У 2018 році Кобець став найрезультативнішим гравцем в історії черкаського клубу, в тому ж році став чемпіоном України у складі «Мавп».