22:49
середа 18 листопада 2020

Молодіжна збірна України з футболу завершила відбір Євро-2021 на 3 місці

22:49 середа 18 листопада 2020

Молодіжна збірна України з футболу (гравці віком до 21 року) завершила відбірковий цикл до чемпіонату Європи 2021 року двома впевненими перемогами, однак не зуміла пройти до наступного раунду змагань.

У своєму заключному відбірковому матчі відбору Євро-2021 на стадіоні "Колос" у Ковалівці підопічні Руслана Ротаня здобули впевнену перемогу над однолітками з Північної Ірландії - 3:0.

Авторами голів стали Владислав Бабогло, який відзначився на 68-й хвилині, Євген Ісаєнко (70) та Микола Кухаревич (74).

Перед цим українці так само впевнено здолали на виїзді команду Мальти – 1:4. За нашу «молодіжку» в цьому поєдинку забивали Кухаревич (4 і 32 хвилини), Мілованов (79), Шевцов (90+2).

Попри успіх в останніх двох матчах "синьо-жовті" достроково втратили шанси пробитися на Євро-2021. У підсумку вони посіли 3 місце у 8-й відбірковій групі.

Турнірне становище групи 8: Данія - 25 очок (після 9 ігор), Румунія - 19 (9), Україна - 16 (10), Фінляндія - 13 (10), Північна Ірландія - 9 (10), Мальта - 1 (10).

У фінальну стадію молодіжної першості континенту вийшли переможці дев'яти кваліфікаційних груп і 5 кращих команд, які посіли другі місця.