13:29
понеділок 28 грудня 2020

Із січня 2021 року ціна на газ для населення зросте на 14%

13:29 понеділок 28 грудня 2020

 

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" підвищила ціну природного газу для побутових клієнтів на 14%, починаючи з січня 2021 року.

 

Про це повідомляє прес-служба компанії.

 

Зокрема, ціни на природний газ для побутових клієнтів з 1 січня 2021 року встановлено на рівні 7,22 грн за кубометр із ПДВ і без урахування вартості розподілу (доставки).

 

"Ціни на газ у зимовий період тимчасово підвищуються, адже вартість газу сезонозалежна. Збільшення кількості спожитого ресурсу, підвищення оптової ціни на блакитне паливо - все це позначається на ціні для побутових споживачів", - йдеться в повідомленні.

 

 

Як відомо, в листопаді 2020 року компанія "Нафтогаз України" встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів на рівні 6,33 грн за кубометр із ПДВ і без урахування вартості розподілу.

 

При цьому в "Нафтогазі" нагадали, що до 1 травня 2021 року постачають природний газ для виробників тепла, що підпадають під дію ПСО, і які уклали відповідні договори поставки природного газу.

 

Раніше повідомлялося, що запаси газу в підземних газосховищах достатні, щоб задовольнити попит української промисловості, підприємств теплокомуненерго та населення.