В Україні, швидше за все, запровадять так званий "інтелектуальний локдаун". Ймовірність його введення - 90%.
Про це заявив керівник парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24".
"Уряд заявляє про певний "інтелектуальний локдаун". Тобто не той повний локдаун, який був навесні, а скоригований на реалії в кожному регіоні, зокрема, щодо громадського транспорту", - зазначив він.
Нардеп переконаний, якщо ввести локдаун умовно завтра, то в разі зупинки громадського транспорту будуть величезні труднощі з розвезенням людей на працюючі підприємства.
"Але якщо це станеться, наприклад, 27 грудня, то взагалі ця проблема знімається сама, з точки зору наслідків і незручностей для людей. Звичайно, це зіпсує новорічні свята, проте це не так сильно вдарить по економіці", - вважає Арахамія.
Раніше під час наради голів фракцій Верховної Ради обговорювалося питання введення локдауну. Парламентарі відзначили, що це чутливе питання, і вони чекають конкретних дат від уряду.