19:09
четвер 21 січня 2021

Новим главою Черкаської ОДА стане екс-ведучий «Євробачення» Скічко

19:09 четвер 21 січня 2021

 

Кабінет міністрів погодив призначення на посаду нового голови Черкаської облдержадміністрації кандидатуру нинішнього народного депутата від «Слуги народу», екс-ведучого пісенного конкурсу «Євробачення», шоумена Олександра Скічка.

 

Відповідне рішення було ухвалене на засідання уряду 20 січня.

 

«Це близький для мене регіон. Я працював на окрузі і знаюсь на його проблемах. Я брав участь у розробці стратегії розвитку області. У цій роботі закладені основні напрямки, за якими ми будемо рухатися, – сказав Скічко.

 

Також він озвучив першочергові завдання для себе як для потенційного очільника адміністрації: це боротьба з пандемією, підготовка до вакцинації, проведення роз’яснювальної роботи для населення, розширення програми «Велике будівництво».

 

Скічко також зазначив, що ОДА має зосередитися на питаннях місцевих доріг, завершити адміністративно-територіальну реформу та розвинути внутрішній туризм.

 

Крім цього, він назвав 3 пріоритетні цілі для області. За його словами, це розвиток економіки, розвиток людського капіталу, створення комфортних умов для населення.

 

Відповідаючи на питання в ході співбесіди, Скічко зокрема акцентував увагу на необхідності розвитку аграрної галузі, розробленні програми меліорації.

 

Кандидат у «губернатори» також пообіцяв, що в планах запустити в експлуатацію новий дитячий садочок у Черкасах уже цього року.

 

Відомо, що після погодження Кабміну Скічко має бути призначений головою адміністрації відповідним указом президента.

 

Раніше Скічка розглядали як потенційного кандидата на посаду міського голови Черкас від партії “Слуга народу“. Проте в останній момент таким кандидатом став Віталій Ільченко.

 

Нагадаємо, попередній глава області Сергій Сергійчук був звільнений із посади в кінці 2020 року без публічних пояснень. Після цього обов’язки керівника виконував перший заступник – Віктор Гусак.