11:00
субота 30 січня 2021

Зеленський призначив Скічка головою Черкаської ОДА

11:00 субота 30 січня 2021

 

Президент Володимир Зеленський підписав указ №38/2021 про призначення шоумена, колишнього телеведучого Олександра Скічка на посаду голови Черкаської обласної державної адміністрації.

 

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

Перед цим іншим своїм указом №37/2021 Зеленський звільнив Віктора Гусака від тимчасового виконання обов'язків голови Черкаської облдержадміністрації.

 

Зазначено, що в Офісі президента глава держави зустрівся з новим головою ОДА і вручив йому службове посвідчення.

 

«Бажаю вам успіху на посаді. Сподіваюся, що ваші наполегливість і обізнаність у питаннях розвитку інфраструктури завдяки роботі в парламентському комітеті з питань транспорту допоможуть у реалізації важливих для розвитку області проектів», - сказав Зеленський.

 

«Будівництво доріг, залучення інвестицій та поліпшення добробуту людей - усе те, чого потребують жителі Черкащини», - додав президент.

 

Відомо, що Олександр Скічко народився 1991 року в Черкасах. У 2013 році закінчив Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» за спеціальністю «міжнародна економіка» (магістр міжнародної економіки).

 

Близько 10 років Скічко займався підприємницькою діяльністю, зокрема як шоумен і телеведучий. На цьому терені він запам'ятався тим, що в 2017 році був одним із телеведучих пісенного конкурсу «Євробачення», який тоді проходило в Києві.

 

У 2019 році Скічко був обраний народним депутатом України від президентської партії «Слуга народу».